Kilka słów o nas ...

znaczek jakoscClipperton Creative Zone tworzą ludzie z pasją. Dzięki temu w 100% angażujemy się w to, co robimy, a za sprawą olbrzymiej wyobraźni tworzymy całkiem nowe produkty. Staramy się budować i utrzy- mywać partnerskie stosunki z klientami. Dostosowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb tak, by  klient był zadowolony z powierzonego nam zadania. Celem działalności firmy Clipperton jest szeroko pojęty marketing – coś, co jest niezbędne w nowoczesnym świecie biznesu. Clipperton Creative Zone to mix dobrej koncepcji marketingowej, przemyślanej kreacji i profesjonalnego podejścia do realizowanych projektów. Profesjonalizm, elastyczność, odwaga w tworzeniu, świeżość pomysłów a przy tym lojalność i terminowość sprawiają, że Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem. Zawsze stajemy na wysokości otrzymanego zadania.

 Kilka slow o nas logo clippertonWarunkiem dobrej współpracy z klientem jest poznanie, jego oczekiwań i wyobrażeń, środowiska, w jakim pracuje i celów, jakie zamierza osiągnąć. Realizujemy szeroki wachlarz usług związanych z marketingiem oraz grafiką. Potrafimy wykreować, ustalić strategię i wypromować wizerunek nowo powstałej marki. Robimy to od fazy koncepcyjnej poprzez proces projektowy, aż do końcowej realizacji. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży obsługujemy zlecenia kompleksowo. Naszą specjalnością jest tworzenie grafiki 2D na potrzeby mediów drukowanych oraz interaktywnych. Proces ten zaczyna się od projektu i składu DTP a kończy na wydruku materiałów i dostarczenia ich klientowi. Przez cały okres powstawania projektu, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. Umiejętność dialogu z Klientem sprawia, że w większości przypadków jednorazowe zlecenie przeradza się w stałą współpracę. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości druku.

Priorytetem naszej pracy jest realizacja potrzeb i zadowolenie klientów. Cel ten osiągamy poprzez indywidualne podejście do każdego projektu, doświadczenie oraz pasję, dzięki której projekty cechuje oryginalność i profesjonalne wykonanie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani czymś, co nie zostało ujęte w naszej ofercie prosimy o kontakt.